Banalita.cz

Výroba reklamních předmětů, eshop, prodej suvenýrů a občerstvení

Kdo jsme

Jsme malá rodinná firma z jižní Moravy.

Nákupem a prodejem zboží se zabýváme již deset let. Několik let pak provozujeme prodejny suvenýrů na Zámku v Lednici, v Zoo v Hodoníně a také na rozhledně Na Podluží. Dále provozujeme prodejnu zmrzliny a drobných suvenýrů u zámku v Miloticích.

Již několik let si vyrábíme vlastní suvenýry a reklamní předměty. Ty dodáváme nejen do vlastních provozoven, ale i dalším obchodníkům. Naše reklamní předměty tak můžete koupit v Mikulově, na Velehradě nebo ve Film legends muzeu v Praze a Poděbradech.

Naše obchodní aktivity jsme dále rozšířili na vlastní e-shop, v jehož sortimentu můžete najít nejen námi vyráběné fotodárky, ale také rozsáhlý sortiment hraček...

V neposlední řadě se věnujeme focení a to focení rodin, těhotných, miminek, svateb, oslav ale i reklamních fotek, produktů apod. Fotíme ve vlastním ateliéru v Břeclavi, ale i v exteriérech se špičkovou fototechnikou (Canon EOD 5D Mark III, Canon Eos RP, mobilní světlo Profoto B10, objektivy Canon, Sigma, Tamron a mnoho dalších světel a pomůcek)

Počátkem roku 2019 jsme založili společnost Banalita. s. r. o., která zaštiťuje veškeré naše nové aktivity.

Přesunout se na začátek