Banalita.cz

Výroba reklamních předmětů, eshop, prodej suvenýrů a občerstvení

O nás

Představujeme se

Banální příběh

Našli jsme se tak nějak „náhodou“ a od roku 2007 jsme manželi. Máme tři děti, rodinu a přátele, kteří nám pomáhají s realizací všech projektů.

V roce 2011 jsme převzali prodejnu suvenýrů na zámku v Lednici a následně jsme si nejen pro tuto prodejnu začali některé suvenýry sami vyrábět.

Od roku 2013 jsme se začali věnovat focení, které jsme v roce 2015 začali provozovat i komerčně, přičemž dalším logickým krokem bylo pořízení fotoateliéru, který jsme postupně rozšiřovali až do dnešní podoby několika místností. Disponujeme množstvím dekorací a doplňků a špičkovou fotografickou technikou.

V roce 2017 jsme rozšířili svoje aktivity na rozhlednu Na podluží, jejíž kiosek jsme dostali do nájmu a začali jsme pomáhat i se starostí o rozhlednu a její bezprostřední okolí.

O rok později nám vítězná nabídka ve výběrovém řízení přiřkla prodejnu suvenýrů v ZOO Hodonín. A právě rok 2019 byl rokem vzniku našeho eshopu, kde nabízíme nejen fotodárky, ale využili jsme potenciál, který nám nabízeli naši dodavatelé do obchodů a nabídli našim zákazníkům hračky a licenční zboží. V roce 2022 jsme pak překlopili většinu eshopu na marketplaces, takže naše zboží si můžete v současnosti koupit u nás, ale i na mall.cz, alza.cz, mall.sk a mall.si.

Ve stejném roce jsme se vrhli na točenou zmrzlinu, stánky jsme měli v Miloticích, v naší domovské vísce Kosticích, ve vedlejších Tvrdonicích, až jsme nakonec zakotvili v nedalekém Lanžhotě.

A rok 2019 naposled, konkrétně 14. února oficiálně vzniká Banalita s. r. o., naše společnost, která k dnešku převzala většinu našich obchodních aktivit.

V roce 2020, zmítaném pandemií Coronaviru, jsme vybudovali a spustili náš největší projekt. Svět pohádek a strašidel ve Valticích tak nabízí výstavu nejznámějších národních pohádkových postav a strašidel, kde jsme o 3 roky později dosáhli návštěvnosti přes 15 tisíc návštěvníků za rok. 

Konec rok 2020 se pak nesl ještě ve znamení dalšího projektu. Převzali jsme pod svá křídla Muzeum železné opony ve Valticích, u jehož vzniku jsme před mnoha lety stáli. Nyní je tedy už plně v naší režii.

I přes široké portfolio si zakládáme na tom, že jsme rodinná firma a že kvalita naší práce musí být vždy na nejvyšší úrovni.

Přesunout se na začátek