O nás

Představujeme se

Banální příběh

Našli jsme se tak nějak „náhodou“ a od roku 2007 jsme manželi. Máme tři děti, rodinu a přátele, kteří nám pomáhají s realizací všech projektů.

V roce 2011 jsme převzali prodejnu suvenýrů na zámku v Lednici a následně jsme si nejen pro tuto prodejnu začali některé suvenýry sami vyrábět.

Od roku 2013 jsme se začali věnovat focení, které jsme v roce 2015 začali provozovat i komerčně, přičemž dalším logickým krokem bylo pořízení fotoateliéru, který jsme postupně rozšiřovali až do dnešní podoby několika místností. Disponujeme množstvím dekorací a doplňků a špičkovou fotografickou technikou.

V roce 2017 jsme rozšířili svoje aktivity na rozhlednu Na podluží, jejíž kiosek jsme dostali do nájmu a začali jsme pomáhat i se starostí o rozhlednu a její bezprostřední okolí.

O rok později nám vítězná nabídka ve výběrovém řízení přiřkla prodejnu suvenýrů v ZOO Hodonín. A právě rok 2019 byl rokem vzniku našeho eshopu, kde nabízíme nejen fotodárky, ale využili jsme potenciál, který nám nabízeli naši dodavatelé do obchodů a nabídli našim zákazníkům hračky a licenční zboží.

Ve stejném roce jsme se vrhli na točenou zmrzlinu, stánek jsme o rok později „zakotvili“ do naší domovské vísky – do Kostic, kde jsme začali o Velikonocích točit zmrzku.

A rok 2019 naposled, konkrétně 14. února oficiálně vzniká Banalita s. r. o., naše společnost, která k dnešku převzala většinu našich obchodních aktivit.

V roce 2020, zmítaném pandemií Coronaviru, jsme vybudovali a spustili náš největší projekt. Svět pohádek a strašidel ve Valticích tak nabízí výstavu nejznámějších národních pohádkových postav a strašidel.

Konec rok 2020 se pak nesl ještě ve znamení dalšího projektu. Převzali jsme pod svá křídla Muzeum železné opony ve Valticích, u jehož vzniku jsme před mnoha lety stáli. Nyní je tedy už plně v naší režii.

I přes široké portfolio si zakládáme na tom, že jsme rodinná firma a že kvalita naší práce musí být vždy na nejvyšší úrovni.

Přesunout se na začátek