O nás

Představujeme se

Banální příběh

Naše podnikatelská cesta začíná v roce 2012, kdy jsme otevřeli první obchod se suvenýry na zámku v Lednici. Po pár letech jsme přišli na to, že bude lepší si suvenýry pro vlastní prodej i vyrábět, takže jsme nakoupili první stroje a naše výrobky plnily náš obchod, ale za pár měsíců i další provozovny našich partnerů.

Od roku 2013 jsme se začali věnovat focení, které jsme v roce 2015 začali provozovat i komerčně, přičemž dalším logickým krokem bylo v roce 2015 pořízení fotoateliéru, který jsme postupně rozšiřovali až do dnešní podoby několika místností a kvalitní, profesionální výbavy.

V roce 2017 jsme rozšířili svoje aktivity na rozhlednu Na podluží, jejíž kiosek jsme dostali do nájmu a začali jsme pomáhat i se starostí o rozhlednu a její bezprostřední okolí.

V roce 2018 přišel další obchod a to prodejna suvenýrů v ZOO Hodonín. Ani v roce 2019 jsme se nezastavili ve vývoji a rozšířili jsme svoje aktivity na eshop, kde nabízíme nejen fotodárky, ale využili jsme potenciál, který nám nabízeli naši dodavatelé do obchodů a nabídli našim zákazníkům hračky a licenční zboží.

Přichází rok 2020 a s ním začínáme pracovat na našem zatím největším projektu. Chystáme pro vás Svět pohádek a strašidel s ubytováním ve Valticích. 

V současnou chvíli všechny tyto aktivity provozujeme na stále vzrůstající úrovni, ale stále si udržujeme to, že jsme malá rodinná firma. 

Přesunout se na začátek